O nás

CARAMELKA – COUNTRY DANCE SHOW

Strhující country představení plné tance a rytmu. Živé vystoupení je kombinací tradičních a moderních country tanců, taneční virtuosity, precizní práce nohou a fascinujícím rytmem cloggingu (americký stepový tanec). Energie a nadšení mladých tanečníků vás strhne od první minuty. Program je plný silných momentů neuvěřitelné synchronizace tanečníků i sólových charismatických vystoupení. Originální a vzrušující taneční country show, které v Evropě ještě nebylo!

CARAMELKA je pravidelným hostem na nejrůznějších pódiích v Evropě. Svým tanečně-hudebním show roztleskala tisíce diváků v Čechách, Švýcarsku, Francii, Německu, Rakousku, Itálii, Polsku a na Slovensku. Již řadu let zpestřuje program na festivalech, plesech, bálech, městských festivalech, veletrzích, firemních a společenských akcích nebo při sportovních událostech.

V repertoáru najdete vedle klasické a moderní country, hlavně clogging – americký efektní country step, kankán, cheerleaders a stále populárnější irský step. Zařazováním živě interpretované hudby, divadelních a akrobatických prvků do tance se vystoupení stává opravdovou show. Svým mládím, nadšením a vysokou technickou úrovní tanečníci vtáhnou diváky „do děje“ od první minuty.

Program lze členit do jednotlivých tanečních vstupů o délce 10-20 minut nebo do uceleného tanečně-hudebního programu trvajícího 30-90 minut při počtu 4 až 14 tanečníků.

Skupina také realizuje vlastní, původní tanečně-hudební celovečerní představení, která jsou vhodná zejména na pódia divadel. Na poslední projekty STEP-A-TÓN , LET´S COUNTRY a STEPOSKOP jsou pozitivní ohlasy i z řad zahraničních odborníků.


Dále nabízíme:

V rámci vystoupení nabízíme možnost zapojení diváků do tance jednoduchou a zábavou formou.

Light show – efektní světelné show, vyžaduje speciální technické podmínky

Hudebně-taneční show taneční skupiny Caramelka a dámské kapely Country Sisters, vhodnou zejména na firemní večírky.

Celovečerní komponovaný program s kapelou, vhodný zejména na westernové akce, country bály a plesy.

Komponovaný pořad s Heidi Janků v délce 50 - 90 minut. Písničky jsou provázány tanečním vystoupením. Heidi nejen zpívá, ale i skvěle tančí společně s Caramelkou. Program je stavěný na firemní akce a akce pro děti.

Pro děti a mládež pořádáme kurzy stepu – cloggingu, úroveň začátečníci. Zájemci s vyššími znalostmi cloggingu, stepu či irského stepu se mohou přihlásit a po domluvě budou zařazeni do přípravky souboru Caramelka.