Firemní akce

V rámci našeho vystoupení na firemních večírcích a teambulding akcí nabízíme možnost výuky jednoduchých Country tanců nebo tzv. Line dance, které slaví úspěchy v USA i Evropě. Aktivní zapojení účastníků přímo do „tanečního reje“ patří k nejúspěšnější a nejzábavnější části celé akce.

Pokud nemáte sami přesnou představu, jak by skladba programu měla vypadat, kontaktujte nás a my navrhneme optimální kombinace vstupů a choreografií tak, aby se divák bavil.

Komponované pořady

Komponovaný pořad s kapelou Country Sisters

Délka 60 – 120 minut. Hudebně-taneční show, žádaná hlavně v zahraničí, vhodná na Country festivaly a firemní akce. V repertoáru Country Sisters figurují vedle klasické country, tradicionálů a evergreenů i moderní hity country music a své místo v něm má také bluegrass, gospel, cajun a v neposlední řadě i rock'n'roll. S Caramelkou se na pódiu báječně doplňují a dvouhodinová show je nabitá nápady hudebními i tanečními.

Komponovaný pořad s Heidi Janků

Délka 50 - 90 minut. Písničky jsou provázány tanečním vystoupením. Heidi nejen zpívá, ale s Caramelkou i skvěle tančí. K vrcholům programu patří společný kankán, western dance i step. Program je stavěný na firemní akce a akce pro děti, kde se Heidi může představit jako výborná moderátorka.


Celovečerní představení

Strhující celovečerní představení plné tance, hudby a rytmu.

20 tanečníků na pódiu a řada překvapení.

Vhodné zejména na pódia divadel.

Celovečerní představení patří k vrcholům tvorby taneční skupiny Caramelka a precizní práce choreografů. Pohrává si s rytmy, melodií, zvukem a světlem, experimentuje s možnostmi pohybu.

Živé vystoupení až 20ti tanečníků na pódiu nejen okouzlí, ale i pobaví. Energie tanečníků, nadšení, precizní technika a nápadité choreografie strhnou diváky do první minuty.

Program je plný silných momentů neuvěřitelné synchronizace tanečníků i sólových charismatických vystoupení. Originální a vzrušující taneční show ve stylu Riverdance nebo STOMP, vytvořené pro skupinu Caramelka zkušenými choreografy.